E'S Perde Sarayı olarak ev tekstili sektöründe hizmet sunuyoruz. Tül, Stor, Zebra, Fon ve diğer perde çeşitlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Yüzlerce ürün çeşidi ile hizmet sunuyoruz. Kaliteli ürünler, uygun fiyat avantajları ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan mağazamızda perakende satış hizmeti yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetini herşeyden önemli görüyoruz. Ürünlerimizde işlevselliği, estetiği ve kalitesi bizim için çok önemli. Biz kendi tasarımlarımızla bu sektörde önde gelen firmaların kalite ve çizgisini yakalıyoruz. Bizim için küçük detaylar bile çok önemli. Belirtilen ölçüler doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyacını tam anlamıyla karşılayabilecek kaliteli perde tasarlıyoruz.

Yaptığımız tasarımlar da müşterilerimizin evini göz önünde bulundurarak, evi tamamlayan renk tonları ve desenleri tercih ediyoruz. Böylece müşteri memnuniyetini en üst safhaya çıkartmayı hedefliyoruz. E'S Perde Sarayı'na siz değerli müşterilerimiz davetlisiniz.

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, faaliyetlerden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü perde firması olmak.

Vizyonumuz

Perde sektöründe başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir Türkiye şirketi olmak.